Serendip Kozmetik

BİZ KİMİZ….

Her işin en iyisini sunma vizyonuyla çıktığımız yolda, iş yaşamlarının niteliğini artırmaya devam ediyoruz. Kadın kuaför ve erkek berber kategorilerinde mobilya arzı gerçekleştiren Serendip Kozmetik, sektörün trendlerini belirleyen yenilikçi kimliği ile iş yaşamınıza renk katıyor. Kalite, uygun fiyat, bol çeşit, tarz ve özgünlüğü bir arada sunan Serendip Kozmetik, kuaför ve berber salonları için ihtiyacınız olan her şeyi sizler için sunuyor.

Her Şey Dediysek Her Şeyin En iyisi

Berber ve kuaförler için berber tezgahları, berber koltukları, kuaför tezgahları, kuaför koltukları, yıkama setleri, bankolar güzellik ve SPA gereçleri, stand ve dolaplar, bekleme koltukları, servis ve boya arabaları, ağda ve masaj yatakları, sehpa ve seperatörler arz eden Serendip Kozmetik, dünyanın neresinde olursanız olun hizmet kalitesini sizlere ulaştırıyor. Benzersiz mobilya ve ekipman çözümleri ile iş yerlerinize daha önce görülmemiş bir tarz katmanızı sağlayan Serendip Kozmetik, bu sayede hizmet kalitenizin niteliğini de artırmanızı sağlıyor. Müşterilerinizin nezdinde daha nitelikli bir işletme olmanızı sağlayacak benzersiz mobilya ve kuaför ekipmanı çözümüyle dünyanın neresinde olursanız olun yanınızda olan Serendip Kozmetik ile güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Güvenli ödeme ve banka taksit imkanları sayesinde iş yerinizi geliştirecek onlarca seçeneğe en avantajlı şekilde ulaşabilirsiniz.

10 Yılı Aşkın Tecrübemiz ile Daima İleriye

Üretim, ithalat ve ihracat alanındaki 10 yılı aşkın tecrübesi ile kuaför mobilyası ve ekipmanları alanında ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılayan Serendip Kozmetik ürün kalitesi, lojistik organizasyonu ve satış sonrası destek hizmetleriyle sektörünün amiral gemisi olmaya devam ediyor. Bugün 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Serendip Kozmetik, kuaför ve berber salonlarından gelen tasarım taleplerini de karşılıksız bırakmıyor. İşletmeye özel uygulamalar ile tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini tek bir noktadan sunan Serendip Kozmetik, kuaför ve berber salonlarının tüm mobilya ve aksesuar ihtiyaçlarına yönelik üretim yapar. Küçük büyük demeden her işletme için aynı özeni gösteren Serendip Kozmetik, istediğiniz ürünlere tek tıkla ulaşmanızı sağlar. Siz de için berber tezgahları, berber koltukları, kuaför tezgahları, kuaför koltukları, yıkama setleri, bankolar güzellik ve SPA gereçleri ve çok daha fazlasına en avantajlı fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız Serendip Kozmetik ile iletişime geçin!

TÜM DÜNYAYA GÖNDERİM!

Delivery to all over the World!

ULUSLARARASI SİGORTALI TESLİMAT

International insurance warranty...

SATIŞ SONRASI DESTEK!

Support after sales!